Bieżące informacje

Głogowscy policjanci wzięli udział w przedsięwzięciu „ATT Run Fun” w Polkowicach

Głogowscy policjanci wzięli udział w trzeciej edycji "ATT Run Fun- Półmaraton w Polkowicach". Zawodnicy mieli do wyboru trzy trasy, oprócz biegu głównego przygotowany został również bieg na 10 km, 5 km nordic walking, a także biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży na mniejszych dystansach.

20 kwietnia 2024 r. na stadionie lekkoatletycznym przy ul. 3 Maja w Polkowicach odbyła się trzecia edycja przedsięwzięcia pn. „ATT Run Fun”. Głównym celem tego wydarzenia jest upowszechnianie biegania wśród dzieci i młodzieży jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a także rozwijanie czynnego wypoczynku i wspólne spędzanie czasu wolnego dzieci z rodzicami. Organizatorzy w ramach spotkania przygotowali trzy trasy tj. bieg główny na 21,1 km, bieg na 10 km, a dla mniej doświadczonych biegaczy nordic walking na dystansie 5 km oraz biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.

W „ATT RUN FUN – Półmaratonie Polkowickim”, na dystansie 10 km, wzięli udział również głogowscy policjanci. Ukończenie trasy na tym dystansie to wyzwanie wymagające odpowiedniego przygotowania, jednak funkcjonariusze z Głogowa, są doświadczonymi biegaczami i bez problemu ukończyli bieg, a nawet zajęli drugie miejsce w drużynie służb mundurowych.