Ta strona używa plików cookie!
close

12 maja „Razem dla Michałka” - zapraszamy na charytatywną galę boksu

Data dodania: 27 kwietnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

12 maja 2019 roku o godzinie 14.00, wszyscy możemy właczyć się w walkę o wyzdrowienie 4 - letniego Michałka Kowala. W tym dniu w hali sportowej przy ulicy Wita Stwosza w Głogowie, odbędzie się I Charytatywna Gala Boksku “ Razem dla Michałka”. Wstęp na imprezę jest wolny. Jej celem jest pomoc w zebraniu środków na kosztowne leczenie małego Michałka. Patronat nad imprezą objął Komendant Powiatowy Policji w Głogowie, Prezydent Głogowa i Starosta Głogowski.

Na galę zapraszają organizatorzy: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Zarząd Terenowy Głogów oraz Głogowski Klub Bokserski Puncher.


Główną atrakcją odbywającej się imprezy będą pojedynki bokserskie, odbywające się na profesjonalnym ringu i przy udziale profesjonalnego arbitra. W programie imprezy przewidziano również pokazy Fitnes - Fitarena Głogów, Karate Kyokushin, Loterię z nagrodami i licytację cennych pamiątek, min. piłki z autografami mistrzów Polski w piłce recznej, Klubu Vive Kielce. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie publiczka zbiórka pieniędzy.


Dochód z imprezy oraz zebrane środki, zostaną przekazane na pokrycie kosztów leczenia czteroletnigo Michała Kowala, synka policjantki Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, który w wieku 3 lat zachorował na padaczkę lekooporną. U chłopca występują zaburzenia rozwoju i mowy. Od kilku miesięcy nie chodzi. Jest pod stałą opieką medyczną specjalistów. Pełen energii i zdrowy do tej pory chłopiec, wymaga rehabilitacji i kosztownego leczenia, które przeprowadzić można poza granicami naszego kraju. Leczenia i kosztowna rehabilitacji odbywa się w Hamburgu w Niemczech.


Walka chłopca o powrót do zdrowia nie jest zakończona. Każdy może się włączyć w pomoc dla niego uczestnicząc w zorganizowanej w dniu 12 maja 2019 roku imprezie.


Serdecznie zapraszamy. Nie pozostań obojętny.

 

Więcej informacji o możliwości udzielenia pomocy: TUTAJ

 

Plakat informacyjny i zaproszenie na Charytatywną Galę Boksu.

 

Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

Galeria

Powiązane wiadomości