Ta strona używa plików cookie!
close

12 maja w niedzielę - zapraszamy na charytatywną galę boksu „Razem dla Michałka”

Data dodania: 9 maja 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

12 maja 2019 roku o godzinie 14.00, Włacz się aktywnie w walkę o wyzdrowienie 4 - letniego Michałka Kowala. Zapraszamy do hali sportowej przy ulicy Wita Stwosza w Głogowie, gdzie odbędzie się Charytatywna Gala Boksku “ Razem dla Michałka”. Wstęp na imprezę jest wolny. Jej celem jest pomoc w zebraniu środków na kosztowne leczenie małego Michałka. Patronat nad imprezą objął Komendant Powiatowy Policji w Głogowie, Prezydent Głogowa i Starosta Głogowski.

Na galę zapraszają organizatorzy: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Zarząd Terenowy Głogów oraz Głogowski Klub Bokserski Puncher.


Główną atrakcją odbywającej się imprezy będą pojedynki bokserskie, odbywające się na profesjonalnym ringu i przy udziale profesjonalnego arbitra. W programie imprezy przewidziano również pokazy Fitnes - Fitarena Głogów, Karate Kyokushin, Loterię z nagrodami.  W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie publiczka zbiórka pieniędzy.


W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie licytacja oraz kiermasz cennych pamiątek: min:
Koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem piłkarza, piłka z autografami mistrzów Polski w piłce recznej Vive Kielce, koszulka Bartosza Jureckiego, piłki z autografami drużyny piłkarskiej Chrobry Głogów, koszulka z autografami siatkarzy Chrobrego Głogów, piłka z autografami piłkarzy ręcznych Chrobry Głogów, rękawica bokserska  z autografami czołowych zawodników, prace artystyczne Dominika Sieka – wychowanka Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Głogowie, modele wiatraków przekazane przez Zakład Karny w Głogowie, wyjątkowy egzemplarz książki Wiesława Matuszczaka – Służba niejedno ma imię z osobistą dedykacją, autora oraz wiele innych cennych pamiątek i przedmiotów, przekazanych przez darczyńców na szczytny cel.

 

Zobacz galerię zdjęć przedmiotów wystawionych do licytacji oraz na kiermasz  (poniżej informacji).


Dochód z imprezy oraz zebrane środki, zostaną przekazane na pokrycie kosztów leczenia czteroletnigo Michała Kowala, syn policjantki Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, który w wieku 3 lat zachorował na padaczkę lekooporną. U chłopca występują zaburzenia rozwoju i mowy. Od kilku miesięcy nie chodzi. Jest pod stałą opieką medyczną specjalistów. Pełen energii i zdrowy do tej pory chłopiec, wymaga rehabilitacji i kosztownego leczenia, które przeprowadzić można poza granicami naszego kraju. Leczenia i kosztowna rehabilitacji odbywa się w Hamburgu w Niemczech.


Walka chłopca o powrót do zdrowia nie jest zakończona. Każdy może się włączyć w pomoc dla niego uczestnicząc w zorganizowanej w dniu 12 maja 2019 roku imprezie.
Serdecznie zapraszamy.

 

Nie pozostań obojętny!

 

Plakat charytatywnej gali koksu Razem dla Michałka

 

 

Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

 

Galeria