Ta strona używa plików cookie!
close

Dni otwarte w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie. Zapraszamy zainteresowanych służbą w Policji

Data dodania: 9 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Policja zaprasza na dni otwarte. 11 lipca 2018 r. w godzinach 7:30 - 15.30, w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie przy ul. Obrońców Pokoju 17, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 222). Szczególnie mile widziane będą osoby zainteresowane pracą w Policji.

Trwa procedura kwalifikacyjna do służby w Policji, na terenie całego kraju i Dolnego Śląska. Nabór do służby prowadzony jest w sposób ciągły. Praca na nowych funkcjonariuszy czeka również w Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie.
 
Każdy zainteresowany pracą w formacji, może uzyskać informację na jej temat, zgłaszając się osobiście do pracownika Zespołu Kadr i Szkolenia, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30. Pełna informacja znajduje się również na stronach internetowych KPP Głogów i KWP Wrocław w zakładce: PRACA W POLICJI.

11 lipca 2018 r. od godziny 7.30 do 15.30. pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia w trakcie dyżuru, przedstawi wszystkim zainteresowanym, informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji. Będzie również można pobrać  kwestionariusz osobowy kandydata do służby, a także złożyć dokumenty.


ZAPRASZAMY

 

Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452