Ta strona używa plików cookie!
close

Nie zapominamy o niewykrytych sprawach. Sprawcy kradzieży z domu jednorodzinnego w budowie oraz włamania zatrzymani.

Data dodania: 10 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców Głogowa w wieku 29 i 45 lat. Obydwaj podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego na terenie jednej z podgłogowskiej miejscowości. Zdarzenie miało miejsce w grudniu 2017 roku. Policjanci odzyskali znaczą część skradzionych przedmiotów.

W dniu 8 stycznia 2018 roku policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Głogowie, w wyniku realizacji sprawy kryminalnej, zatrzymali dwóch mieszkańców Głogowa. Obydwaj podejrzani są o kradzież mienia  z domu jednorodzinnego w budowie na terenie jednej  z podgłogowskich miejscowości. Zdarzenie miało miejsce w dniu  14  grudnia 2017 roku. Sprawcy skradli mienie o wartości 2 600 złotych. Ich łupem padły elektronarzędzia, kable  i materiały budowlane.

Policjanci wyjaśniając sprawę, udowodnili podejrzanym jeszcze jedno włamanie i kradzież narzędzi  ogrodniczych o wartości 1 800 złotych z budynku gospodarczego na terenie innej miejscowości powiatu głogowskiego. Ponadto młodszy z podejrzanych usłyszał również zarzut posiadania narkotyków, które policjanci ujawnili przy nim podczas zatrzymania.

Za czyny, których się dopuścili, grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.


Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

 

Galeria