Ta strona używa plików cookie!
close

Starszy sierżant Piotr Juskowiak najpopularniejszym dzielnicowym powiatu głogowskiego – zdobył najwięcej głosów na Dolnym Śląsku

Data dodania: 10 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów Dolny Śląsk

9 stycznia br. zakończył się I etap pierwszego dolnośląskiego plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego. W plebiscycie udział wzięło blisko 600 dzielnicowych z terenu całego województwa. Do drugiego etapu, który wyłoni najpopularniejszego dzielnicowego województwa dolnośląskiego zakwalifikowało się 27 finalistów , wśród nich starszy sierżant Piotr Juskowiak, który prowadzi w plebiscycie z największą ilością głosów.

Zwycięzcą pierwszego etapu  został dzielnicowy z Głogowa, starszy sierżant Piotr Juskowiak. Znany mieszkańcom naszego miasta a szczególnie osiedli: Hutnik I, Chrobry, Kościuszki, które są jego rejonem pracy.
II etap, do którego weszli finaliści - zwycięzcy I etapu z poszczególnych powiatów, rozpoczął  się 9 stycznia 2018 r. i potrwa do 19 stycznia 2018 r. Zwycięzca plebiscytu, wybrany głosami mieszkańców zostanie wyróżniony przez Wojewodę Dolnośląskiego i Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.
Starszy sierżant Piotr Juskowiak jest policjantem od 6 lat. Służbę dzielnicowego pełni od roku. Jak widać po wynikach plebiscytu zdążył już zdobyć spore uznanie i zaufanie swoich podopiecznych. Piotr Juskowiak prywatnie jest pasjonatem piłki ręcznej oraz innych sportów. Jego pasją są również motocykle.
Głosowanie odbywa się za pomocą SMS Premium. Część uzyskanych z nich środków zostanie przekazana dla rodziny poległego na służbie policjanta podkom. Mariusza Koziarskiego, za pośrednictwem „Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.
Drugie miejsce w plebiscycie zajęła  mł. asp. Joanna Rozmus-Cichla.

Wybierzmy najpopularniejszego dzielnicowego na Dolnym Śląsku. Dzielnicowego, który cieszy się wśród mieszkańców największym zaufaniem.
 

Informacja dotycząca głosowania na stronach:

 

Słowo Polskie Gazeta Wrocławska

TV Echo 24


Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta

 


tel. 604 904 452

Galeria