: 289112
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W GŁOGOWIE

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
15.04.2014 r.
(Zdjęcia)

Policjanci na rowerach rozpoczęli sezon turystyczny. DGL na trasie

Głogowska Grupa Rowerowa DGL rozpoczęła sezon. Głogowscy policjanci i pracownicy policji, miłośnicy rowerowych wypraw zainaugurowali sezon na dwóch kółkach. Tereny Łagowskiego Parku Krajobrazowego były celem pierwszej w tym sezonie wycieczki rowerowej.

więcej »»
Głogów
14.04.2014 r.

Nie daj się okraść przed świętami!

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Tydzień przedświąteczny to okres wzmożonych przygotowań – czas wyjazdów i zakupów. Aby nie dać się okraść lub oszukać pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Właściwe zabezpieczenie mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży.

więcej »»
Głogów
10.04.2014 r.

Wiosenna lustracja dróg

Z inicjatywy policji, wspólnie z zarządcami dróg, prowadzony jest kompleksowy przegląd stanu oznakowania dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych. Wszystkich użytkowników dróg prosimy o przekazywanie uwag i spostrzeżeń do dnia 9 maja 2014 roku.

więcej »»
Głogów
09.04.2014 r.

Patrol rowerowy startuje w Głogowie

Dojadą tam gdzie nie dotrze patrol zmotoryzowany, poruszają się szybciej niż patrol pieszy, są przy tym cisi. Policjanci na rowerach zadbają o bezpieczeństwo w parkach, na terenach zielonych, na wyłączonych z ruchu obszarach. Od 9 kwietnia policjanci na rowerach ochronią nas przed kradzieżami i zakłócaniem porządku.

więcej »»
Głogów
08.04.2014 r.

Poszukiwani świadkowie wypadku drogowego

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej, prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego jaki miał miejsce w dniu 31 marca 2014 roku, około godziny 13.20 na drodze krajowej nr 3, przy zjeździe na drogę nr 329 w pobliżu miejscowości Potoczek.

więcej »»
Głogów
04.04.2014 r.
(Zdjecia, Film)

Nietypowy sposób na "parkowanie"

Spore zaskoczenie przechodniów wzbudził dzisiaj rano Peugeot, „zaparkowany” na dużym głazie w pobliżu kościoła na osiedlu Kopernika w Głogowie. Pojazd został odholowany przez pomoc drogową. Dopiero po kilku godzinach zgłosił się do Komendy Policji jego właściciel. 55 – latek stwierdził, że nie zauważył kamienia i wjechał na niego.

więcej »»
Głogów
04.04.2014 r.
(Zdjęcia, Film)

Działania „Truck”

Głogowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego, prowadzili 2 kwietnia od rana działania na terenie powiatu głogowskiego. Ich efekt to 60 skontrolowanych pojazdów ciężarowych oraz 33 mandatów karnych.

więcej »»
Głogów
02.04.2014 r.
(Zdjęcia)

To nie żarty, to rzeczywistość

82 – letni nietrzeźwy kierowca, który wpadł swoim samochodem do rowu oraz 62 – letnia nietrzeźwa rowerzystka jadąca środkiem drogi i tamująca ruch na drodze. To nie były primaaprilisowe żarty a rzeczywistość drogowa z jaką spotkali się wczoraj nie tylko policjanci ale i inni uczestnicy ruchu drogowego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu