: 337510
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
26.11.2015 r.

Nie bądźmy obojętni

Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

więcej »»
Głogów
24.11.2015 r.
(Zdjęcia)

Złodziej sklepowy zatrzymany

18 – letni mieszkaniec Głogowa został zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze udowodnili mu kradzież o wartości 671 złotych, jakiej dopuścił się jeszcze we wrześniu br. w jednym z marketów na terenie miasta. Jego łupem padła kawa i kapsułki do prania. Podejrzany przyznał się do winy.

więcej »»
Głogów
23.11.2015 r.

Kierowca nie miał uprawnień a pasażer miał narkotyki

Policjanci patrolu prewencji zatrzymali nocy 20 listopada kierowany przez 38 – letniego głogowianina samochód VW Golf. Powodem kontroli było zachowanie kierowcy. Na widok policyjnego radiowozu wjechał on na jedno z podwórek. Miał powód. Kierował samochodem nie mając uprawnień. Jego pasażer 44 – latek, miał za to przy sobie narkotyki.

więcej »»
Głogów
19.11.2015 r.

Uszkodził samochody i usiłował uciekać

Policjanci Wydziału Patrolowego zatrzymali 42 – letniego głogowianina. Mężczyzna w nocy, około godziny 2:00 usiłował zaparkować samochód pomiędzy dwoma innymi. Niestety miejsca było zbyt mało i jego Ford Ka zablokował się miedzy autami. Kierowca na widok policyjnego patrolu usiłował odjechać. Policjanci musieli wybić szybę w jego samochodzie aby uniemożliwić mu dalszą jazdę.

więcej »»
Głogów
19.11.2015 r.
(Zdjęcia)

Zachęcali do służby w Policji

W środę 18 listopada odbył się IV Akademicki Dzień Przedsiębiorczości. Impreza skierowana była przede wszystkim do młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem dalszego kształcenia i przyszłego zawodu. Na imprezie oprócz firm i instytucji, prezentowała się głogowska policja, która przedstawiła uczniom specjalnie przygotowaną ofertę.

więcej »»
Głogów
17.11.2015 r.
(Zdjęcia)

Policjanci ujawnili znaczne ilości narkotyków

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 25 lat. W trakcie zatrzymania i przeszukania, funkcjonariusze ujawnili znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczono 1113 porcji rynkowych amfetaminy oraz 44 porcje marihuany. Mężczyźni to bracia. Obydwaj usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. Grozi za to kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu