: 330132
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
27.08.2015 r.

Bezpieczna droga do szkoły

Kończą się już wakacje i rozpoczyna nowy rok szkolny, a wraz z nim zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci i młodzieży. Głogowska Policja, jak co roku przeprowadzi wzmożone działania pod nazwą "Bezpieczna droga do szkoły". W dniach 1 – 4 września policjanci szczególnym nadzorem obejmą przejścia dla pieszych usytuowane w rejonie szkół.

więcej »»
Głogów
22.08.2015

Sprawca rozboju trafił do aresztu

Głogowscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który dokonał rozboju w salonie gier hazardowych. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Mężczyzna przy użyciu ostrego narzędzia ranił kobietę, a następnie wymusił oddanie pieniędzy w kwocie około 4 tyś. zł.

więcej »»
Głogów
17.08.2015 r.

Policjanci zatrzymali chuliganów

Policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o pobicie i uszkodzenie pojazdu. Zdarzenie miało miejsce na jednej ze stacji paliw w Głogowie, gdzie poszkodowani zatrzymali się wracając z meczu żużlowego. Podejrzani to mieszkańcy podgłogowskich miejscowości.

więcej »»
Głogów
12.08.2015 r.
(Zdjęcia)

Wizyta zakończona kradzieżą

Biżuteria, gotówka w euro oraz perfumy zniknęły z domu po wizycie dawno nie widzianych znajomych. Goście dobrze bawili się podczas imprezy. Dopiero wieczorem, po imprezie, właściciel i część jego gości stwierdzili, że brakuje pieniędzy i kilku wartościowych rzeczy. Podejrzenia gospodarza domu sprawdziły się. Podczas przeszukania w mieszkaniu 40 – letniej mieszkanki Polkowic, która gościła wraz z mężem na imprezie, policjanci odnaleźli gotówkę i odzyskali biżuterię, która była już w lombardzie.

więcej »»
Głogów
11.08.2015 r.

Trzy areszty dla sprawców pobicia policjanta

Trzech głogowian w wieku 25, 24 i 21 lat najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Za pobicie policjanta, który wracał po służbie do domu grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni zaatakowali, ponieważ samochód policjanta miał lubińską tablicę rejestracyjną. Kiedy broniącemu się policjantowi wypadła legitymacja ich agresja wzmogła się jeszcze bardziej.

więcej »»
Głogów
07.08.2015 r.

Zadbaj o swoją własność podczas wypoczynku nad wodą

Wakacje, basen, żar lejący się z nieba. W takiej sytuacji każdy najchętniej spędził by czas nad wodą. Zazwyczaj mówimy wtedy o bezpieczeństwie kąpieli, mniej zwracając uwagę na bezpieczeństwo naszego mienia. Apelujemy aby w trakcie kąpieli nie pozostawiać wartościowych rzeczy; pieniędzy, telefonów, dokumentów kart bankomatowych, bez opieki i dozoru. Tylko w ostatnich dwóch dniach odnotowaliśmy dwie takie kradzieże na basenie.

więcej »»
Głogów
05.08.2015 r.
(Zdjęcia)

Podpalacz trafił do aresztu

Głogowscy policjanci zatrzymali 26 – letniego mężczyznę podejrzanego o podpalenie 11 pojemników na śmieci i dwóch boksów śmietnikowych, jakie miały miejsce na początku lipca i w pierwszych dniach sierpnia br. w Głogowie. Spowodował straty o wartości ponad 10 000 złotych. W trakcie składania wyjaśnień podejrzany nie krył, że sprawia mu to przyjemność. 26 – latek kilka dni wcześniej był zatrzymany za rozbój i kradzież telefonu komórkowego. Tym razem trafi do aresztu.

więcej »»
Głogów
04.08.2015 r.

Kierowca ujął nietrzeźwego sprawcę kolizji

Dzięki uwadze i refleksowi świadka zdarzenia drogowego, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który kilka minut wcześniej uciekł z miejsca kolizji. 51 – letni głogowianin był nietrzeźwy i miał 2,84 promila alkoholu w organizmie. Uciekając z miejsca zdarzenia jechał min. ulicą jednokierunkową „pod prąd”.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu