: 301443
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ GŁOGOWSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
23.09.2014 r.
(Zdjęcia)

Sukces głogowskich policjantów w oleśnickim biegu

Głogowscy policjanci, Monika Tuczyńska i Marcin Kędzierski obronili tytuły mistrzów dolnośląskiej policji. Biegli na dystansie 2000 metrów. Mistrzostwa rozegrano po raz 14 w trakcie XXX Międzynarodowego Biegu Ulicznego w Oleśnicy w dniu 20 września 2014 r.

więcej »»
Głogów
23.09.2014 r.

Byłeś świadkiem agresywnego zachowania na drodze - POWIADOM NAS!!!

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie województwa dolnośląskiego - POWIADOM NAS!!!
Wychodząc naprzeciw wszystkim, dla których bezpieczeństwo na naszych drogach nie pozostaje obojętne, Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu uruchomiła specjalną skrzynkę poczty elektronicznej na którą można przesłać policjantom link, film lub zdjęcia dokumentujące naruszenia prawa.


więcej »»
Głogów
22.09.2014 r.
(Zdjęcia,Film)

Poszukujemy dwóch motocyklistów

Głogowscy policjanci poszukują dwóch motocyklistów, którzy w czwartek 18 września 2014 roku o godzinie 18.00, łamiąc wszelkie przepisy i normy prawa oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa, poruszali się na motocyklach crossowych po ulicach miasta. Ich popisy to min. jazda po zamkniętej dla ruchu ulicy Grodzkiej, na tylnym kole i zmuszanie pieszych do ucieczki.

więcej »»
Głogów
18.09.2014 r.

Zapraszamy na debatę społeczną „Człowiek w obliczu starości..”

Komenda Powiatowa Policji jako jeden z współorganizatorów debaty społecznej „Człowiek w obliczu starości - Współczesny problem przemocy wobec osób starszych”.” wraz z Głogowskim Stowarzyszeniem „Otwarte Drzwi” oraz Miejskim Centrum Wspierania Rodziny, zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniu 25 września 2014 roku o godzinie 16.00 do Auli Klubu Środowiskowego MCWR ul. Akacjowa 10 w Głogowie.

więcej »»
Głogów
15.09.2014 r.
(Zdjęcia)

Głogowscy policjanci na trasach MTB Obiszów

Na trasie Mistrzostw Polski MTB nie zabrakło głogowskich policjantów – miłośników rowerów górskich i biegaczy. W trakcie maratonu rozegrano również Mistrzostwa Polski Policjantów. W wyścigu MTB, w kategorii policjantek zwyciężyła mł. asp. Monika Tuczyńska. Wśród policjantów piąte miejsce zajął sierż. Łukasz Wesołowski.

więcej »»
Głogów
12.09.2014 r.
(Zdjęcia, Film)

Bezpieczna droga do szkoły - spotkania z pierwszakami w Głogowie i Kotli

Od początku września głogowscy policjanci prowadzą akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. To nie tylko kontrolowanie zachowania kierowców i pieszych w okolicach szkół. Uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych, podczas spotkań z policjantami, otrzymują odblaskowe breloczki, ufundowane przez samorządy. W dniach 11 i 12 września otrzymali je uczniowie z Kotli i Głogowa.

więcej »»
Głogów
12.09.2014 r.
(Zdjęcia)

Poszukiwani sprawcy rozboju

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie prowadzi czynności w ramach śledztwa w sprawie rozboju jaki miał miejsce w dniu 06 września 2014 roku w Głogowie w salonie z automatami do gier. W oparciu o zebrane informacje sporządzony został portret pamięciowy jednego ze sprawców.

więcej »»
Głogów
11.09.2014 r.
(Zdjęcia)

Czy naprawdę chciałbyś być na ich miejscu ?

Szczególnym brakiem wyobraźni wykazują się kierowcy, którzy parkują swoje samochody na tzw. „kopertach” czyli miejscach parkingowych przeznaczonych tylko i wyłącznie dla niepełnosprawnych. Takie zachowanie to nie tylko łamanie prawa ale również szczególnie bezmyślne działanie, utrudniające osobie niepełnosprawnej życie i pokonywanie barier.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu