: 306524
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
21.11.2014 r.

Poszukiwany Dominik Myśków - odnaleziony

Poszukiwany Dominik Myśków, 17 letni mieszkaniec Głogowa, który w dniu 17 listopada 2014 w godzinach wieczornych wyszedł z miejsca zamieszkania został odnaleziony. Poszukiwania zostały odwołane.


więcej »»
Głogów
19.11.2014 r.
(Zdjęcia)

Poszukiwany zaginiony Dariusz Nowak

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Głogowie poszukuje 46 - letniego mieszkańca Głogowa, który w dniu 15 czerwca 2014 wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu ze swoimi bliskimi.

więcej »»
Głogów
18.11.2014 r.
(Zdjęcia,Film)

Nie daj się nabrać, sprawdź, zanim podpiszesz !

Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»
Głogów
18.11.2014 r.

Policyjna akcja „TRUCK” i „BUS” na dolnośląskich drogach

Dzisiaj, w godz. od 6.00 – 22.00 głogowscy policjanci drogówki wraz policjantami całego Dolnego Śląska, prowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Truck” oraz „Bus”. Celem działań jest sprawdzenie przestrzegania przez kierujących samochodami ciężarowymi i autobusami oraz busami, obowiązujących przepisów prawnych w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz transportu osób i rzeczy.

więcej »»
Głogów
17.11.2014 r.

Wyprawił się nocą po dekielki od aut

18 – letni mieszkaniec Głogowa został zatrzymany o godzinie 1,00 w nocy z piątku na sobotę przez głogowskich policjantów. Mężczyzna kilka minut wcześniej dokonał kradzieży dekielków od felg samochodu VW Golf. Miał je cztery w plecaku, razem z narzędziami do kradzieży.

więcej »»
Głogów
14.11.2014 r.
(Zdjęcia)

Edukacja dla bezpieczeństwa - Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z głogowską młodzieżą

13 listopda w Sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, z młodzieżą szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych spotkała się Sędzia Anna Maria Wesołowska. Młodzież czekała na to spotkanie z niecierpliwością i dużym zainteresowaniem – „Dlaczego spotykam się z dziećmi i młodzieżą? Dlatego, że nie mogę się pogodzić z tym, że coraz więcej młodych ludzi trafia na salę sądową w charakterze oskarżonych” – powiedziała na początku spotkania sędzia.

więcej »»
Głogów
13.11.2014 r.

Bezpieczeństwo na drodze w okresie jesiennym

Częste opady deszczu, wiatr, spadające na jezdnię liście, błoto, marznący deszcz, czy też nisko świecące i oślepiające słońce są czynnikami, które zdecydowanie wpływają na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Opady atmosferyczne, czy zalegające na jezdni liście powodują zmniejszenie przyczepności pojazdów, co w połączeniu z nadmierną prędkością może doprowadzić do niebezpiecznych zdarzeń. Okres jesienny powoduje też często zmiany samopoczucia i brak koncentracji. Pamiętajmy, samochód bez przyczyny sam nie wpada w poślizg. Winę najczęściej za to ponosi człowiek. Bezpieczeństwo, a co za tym idzie, nasze zdrowie i życie - leży w naszych rękach.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu