: 304758
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
31.10.2014 r.
(Zdjęcia)

Potrzebował wózka, ukradł go ze szpitala

Zmęczeniem tłumaczył kradzież wózka inwalidzkiego o wartości 1100 złotych, 47 – letni głogowianin. Policjanci odzyskali sprzęt, który zniknął z izby przyjęć szpitala w Głogowie, w niedzielę 26 października. Mężczyzna miał nim pojechać do domu. Nie wytłumaczył na co mu był potrzebny.

więcej »»
Głogów
30.10.2014 r.

Ukradli czternaście butelek whisky i trzy szampony do włosów

Dwóch mieszkańców Legnicy, pracowników jednej z budów na terenie Głogowa, zostało zatrzymanych przez policjantów. W trakcie zakupów w markecie, postanowili znacznie rozszerzyć asortyment zakupów ale nie mieli zamiaru płacić za czternaście butelek whisky oraz trzy szampony. Byli przekonani, że nie widzi ich kamera monitoringu. Było jednak inaczej.

więcej »»
Głogów
29.10.2014 r.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

więcej »»
Głogów
29.10.2014 r.
(Plan organizacji ruchu)

Akcja "Znicz" – Uwaga nowa organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy

Uwaga w dniu 1 i 2 listopada nastąpi zmiana w organizacji ruchu w okolicach głogowskich cmentarzy. W rejonie cmentarza w Brzostowie oprócz zmian zasad ruchu, nastąpi zamkniecie dojazdu do nekropoli w godzinach 12.00 do 13.00 - w czasie mszy świętej odprawianej na cmentarzu. Wszędzie zostaną postawione znaki drogowe informujące o nowych zasadach ruchu. W pozostałe dni obowiązuje stała organizacja ruchu wg. istniejącego oznakowania.

więcej »»
Głogów
27.10.2014 r.
(Zdjęcia,Film)

Prowadzę jestem trzeźwy – złóż życzenia swojemu kierowcy

Pomyśl zanim wsiądziesz do samochodu i pojedziesz . Pomyśl nie tylko o sobie ale przede wszystkim o swoich najbliższych i innych uczestnikach ruchu drogowego. W ostatnich dniach października, tuż przed dniem Wszystkich Świętych, rusza kampania ”Prowadzę jestem trzeźwy”, prowadzona wspólnie, przez głogowską policję oraz Miejskie Centrum Wspierania Rodziny. Na otrzymanej od policyjnego patrolu zawieszce możesz wpisać życzenie dla swojego kierowcy.

więcej »»
Głogów
27.10.2014 r.
(Zdjęcia)

Zarzuty za paserstwo i kradzież samochodu

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu głogowskiego, podejrzanych o paserstwo. Mężczyźni usłyszeli zarzuty ukrycia a następnie sprzedaży skradzionego w Niemczech samochodu Audi A3. Zarzuty usłyszał również mężczyzna podejrzany o kradzież tego samochodu.

więcej »»
Głogów
24.10.2014 r.

Nie dali się oszukać fałszywemu „wnuczkowi”

Tym razem oszustom nie udało się osiągnąć zamierzonego celu. Policjanci odnotowali w ostatnich dniach aż czternaście prób, dokonania oszustwa metodą „na wnuczka”. W jednym z przypadków, starsza mieszkanka Głogowa zanim podjęła decyzję o przekazaniu pieniędzy przelewem, sprawdziła czy za alarmującym telefonem stoi rzeczywiście jej wnuczek. Szybko wykryła, że może paść ofiarą przestępców.

więcej »»
Głogów
22.10.2014 r.
(Zdjęcia)

Nowy sprzęt dla głogowskich policjantów

Dzięki finansowemu wsparciu Spółdzielni Mieszkaniowej Nadodrze, policjanci z Głogowa otrzymali 20 nowych, specjalistycznych latarek, wykorzystywanych w codziennej pracy patroli prewencji, ruchu drogowego i dzielnicowych. Wartość zakupionego sprzętu to 7 500 złotych. To kolejny przykład troski o wspólne bezpieczeństwo mieszkańców Głogowa.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu