: 299683
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ GŁOGOWSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
01.09.2014 r.

Bądźmy widoczni na drodze i pamiętajmy o odblaskach – zmieniają się przepisy!

Obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych poruszających się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym wchodzi w życie 31 sierpnia 2014 roku. Pamiętajmy, że noszenie takich elementów zwiększa naszą widoczność i poprawia bezpieczeństwo, szczególnie na drodze. Za brak odblasku może grozić mandat karny w wysokości do 500 zł.

więcej »»
Głogów
28.08.2014 r.

Bezpieczna droga do szkoły

We wrześniu zaczyna się kolejny rok szkolny, a w pobliżu szkół pojawią się dzieci. Jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły i wrócić z niej do domu – to codzienność w życiu każdego ucznia. Pamiętajmy, aby ta droga była dla nich bezpieczna. Zapewnienie bezpieczeństwa w tym szczególnym okresie jest jednym z priorytetowych zadań rodziców i opiekunów.

więcej »»
Głogów
27.08.2014 r.

KOMUNIKAT

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców głogowscy policjanci wracają z komunikatem skierowanym do mieszkańców naszego miasta i powiatu, aby zwrócić po raz kolejny uwagę na problem oszustw i kradzieży. Wszystkie osoby, a w szczególności osoby starsze, które najczęściej padają ofiarami oszustów prosimy o daleko idącą rozwagę i nie wpuszczanie nieznanych osób do mieszkania. Mimo wielu apeli i ostrzeżeń Policji nadal dochodzi do kradzieży i oszustw na wnuczka, policjanta, pracownika socjalnego itd.

więcej »»
Głogów
22.08.2014 r.

Działania „Prędkość” – spiesz się powoli

Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków na polskich drogach. W dniu 22 sierpnia 2014 roku policjanci głogowscy prowadzą działania „Prędkość”. Głównym jej celem jest przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i eliminacja z niego kierowców nagminnie łamiących przepisy

więcej »»
Głogów
21.08.2014 r.

Trwa kampania:Kochasz ? Powiedz stop wariatom drogowym

Głogowscy policjanci przypominają, że trwa kampania: Kochasz ? powiedz stop wariatom drogowym

więcej »»
Głogów
19.08.2014 r.
(Zdjęcia)

Poszukiwana zaginiona Lucyna Lorenc

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Głogowie poszukuje kobiety, która w dniu 28 lipca 2014 roku, w godzinach rannych wyszła z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi.

więcej »»
Głogów
19.08.2014 r.
(Zdjęcia)

Areszt za włamania do samochodów

23 – letni mieszkaniec podgłogowskiej miejscowości, zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego trafi na trzy miesiące do aresztu. Mężczyzna włamał się co najmniej do 12 pojazdów. Lista nie jest jeszcze zamknięta. Kradł wartościowe przedmioty pozostawione w samochodach, które następnie sprzedawał. Kradzież z włamaniem jest zagrożona karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Głogów
18.08.2014 r.

Działania „Trzeźwy Poranek”

18 sierpnia od godziny 6.00, głogowscy policjanci przeprowadzą działania „Trzeźwy Poranek”. Sprawdzany jest stan trzeźwości kierujących przy pomocy urządzenia alkoblow. Policjanci skontrolowali już ponad dwustu kierowców. O godzinie 6.55 zatrzymali 38 – letniego kierowcę opla astry. Niestety wynik kontroli wskazał, że kierowca miał 0,5 promila alkoholu w organizmie.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu