: 303956
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
21.10.2014 r.

Włamali się do szkoły i ukradli nawet glukometr

Zarzuty włamania i kradzieży usłyszało dwóch 19 – latków, którzy zostali zatrzymani przez policjantów w dniu 20 października. W sobotę 18 października obydwaj włamali się do budynku Szkoły Podstawowej w Brzegu Głogowskim. Ukradli kasetkę z zawartością 600 złotych, aparat fotograficzny i apteczkę z glukometrem.

więcej »»
Głogów
20.10.2014 r.
(Zdjęcia,Film)

Sprzedawał podróbki kosmetyków

Głogowscy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 33 – letniego mężczyznę, który na targowisku miejskim w Głogowie oferował do sprzedaży kosmetyki z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Policjanci ujawnili 484 sztuk perfum i innych kosmetyków. Poszkodowane firmy wyceniły swoje straty na nie mniej niż 3 000 złotych. Mężczyźnie grozi kara grzywny a nawet kara do 2 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Głogów
18.10.2014 r.

Masz informacje o przypadkach handlu ludźmi – skontaktuj się z Policją

Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

więcej »»
Głogów
17.10.2014 r.
(Zdjęcia, Film)

Areszt dla dilera narkotyków

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23 – letniego głogowianina. W trakcie czynności, policjanci zabezpieczyli duże ilości narkotyków oraz wagi i inne przedmioty, służące do ich dystrybucji. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich udzielania innym osobom. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

więcej »»
Głogów
17.10.2014 r.
(Zdjecia)

Sprawa pirata drogowego znajdzie finał w sądzie

Na początku tego tygodnia opublikowano w Internecie film, przedstawiający wyczyny kierowcy Volkswagena Passata na przejściu dla pieszych. Wzbudził on oburzenie głogowian. Kierowca w skandaliczny sposób złamał przepisy ruchu drogowego. Policjanci ustalili właściciela pojazdu i skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie.

więcej »»
Głogów
16.10.2014 r.
(Zdjęcia)

Ukradł dwa rowery i pozamieniał w nich części

40 – letni głogowianin został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem kradzieży dwóch rowerów. Markowe pojazdy miały sporą wartość. Łącznie około 3700 złotych. Sprawca był przekonany, że wystarczy pozmieniać w nich części aby być bezkarnym. Jednym rowerem spokojnie jeździł. Drugi oddał do lombardu za 100 złotych.

więcej »»
Głogów
15.10.2014 r.

Zanim pójdziesz do sądu spróbuj mediacji

„Masz prawo do mediacji” – pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji w dniu 16 października oraz Tydzień Mediacji, który rozpocznie się 13 października, a zakończy 18.

więcej »»
Głogów
15.10.2014 r.

Pijany eskortował kierującego bez uprawnień

Policjanci, którzy interweniowali w sprawie nieprawidłowo zaparkowanego tira, nie spodziewali się takiego rozwoju sytuacji. Zatrzymali 51 – letniego kierowcę tira, który był nietrzeźwy i kierował Fordem Fiesta. Jechał za swoją ciężarówką, prowadzoną przez szwagra. Ten był trzeźwy ale nie miał specjalnych uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, zestawami drogowymi.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu