: 317472
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
31.03.2015 r.

Nie daj się okraść przed świętami!

Święta Wielkanocne już za kilka dni. Ten tydzień to czas przygotowań i zakupów. Aby nie dać się okraść lub oszukać pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Właściwe zabezpieczenie mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży.

więcej »»
Głogów
30.03.2015 r.
(Zdjęcia)

Samochód staranował ogrodzenie, kierowca był nietrzeźwy

Poranna jazda samochodem nietrzeźwego 31 – latka zakończyła się na płocie i podwórku posesji w Jaczowie. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i wyłamując dwa przęsła betonowego ogrodzenia, zatrzymał się na podwórku. Mężczyzna próbował uciekać ale został ujęty przez właściciela posesji. Miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

więcej »»
Kraj
27.03.2015 r.
(Zdjęcia)

Bądź bezpieczny na drodze !

1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

więcej »»
Głogów
26.03.2015 r.
(Zdjęcia)

Może to Twój rower ?

Jeśli utraciłeś w ostatnim czasie rower to sprawdź czy nie ma go wśród pojazdów jakie zostały odnalezione w Głogowie i przekazane policjantom. Jeżeli rozpoznajesz swój pojazd na załączonych zdjęciach, zgłoś się do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ul. Obrońców Pokoju 17 w godzinach 8:00 – 14:00, gdzie możesz go odzyskać. Rowery będą okazywane do dnia 2 kwietnia br. Po tym czasie zostaną przekazane do Biura Rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym w Głogowie.

więcej »»
Głogów
25.03.2015 r.
(Zdjęcia)

Zmiana numeru telefonu komórkowych dzielnicowego w Gminie Wiejskiej Głogów

Aby skontaktować się z dzielnicowym st. asp. Krystianem Koniecznym, pracującym na terenie Gminy Wiejskiej Głogów, należy dzwonić na numer telefonów komórkowego:
514 917 152
Dotychczasowy numer telefonu został wyłączony Nowe numery telefonów są dostępne na stronach internetowych KPP w Głogowie w zakładce DZIELNICOWI. Numery pozostałych dzielnicowych pozostają bez zmian. To samo dotyczy numerów telefonów stacjonarnych.


więcej »»
Głogów
23.03.2015 r.
(Zdjęcia,Film)

Nocne działania „Stop kradzieżom 03.15”

W nocy z 20 na 21 marca 2015 roku, głogowscy policjanci przeprowadzili działania „Stop kradzieżom 03.15” ukierunkowane na zwalczanie przestępczości około samochodowej tj. kradzieże i włamania do samochodów oraz uszkodzenia mienia. Policjanci w trakcie akcji przeprowadzili 90 kontroli pojazdów. W ich trakcie kontrolowano stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz przewożone w samochodach przedmioty.

więcej »»
Głogów
20.03.2015 r.
(Zdjęcia)

Czwartoklasiści na drodze po kartę rowerową

Edukacja w zakresie bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym ma kluczową rolę w walce z zagrożeniem na drogach. Rozpoczynający się okres wiosenny zachęca do spędzania czasu na jeździe rowerem. Dlatego uczniowie głogowskich szkół podstawowych rozpoczęli przygotowania do egzaminów na kartę rowerową.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu