: 318980
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
17.04.2015 r.

O dwóch takich co ukradli wieżę

Po krótkim pościgu policyjny patrol zatrzymał 18 – latka i jego 39 – letniego wspólnika. Obydwaj działając wspólnie, ukradli microwieżę ze sklepu samoobsługowego. Sprzęt wyniósł młodszy a starszy otworzył mu drzwi wejściowe. Ścigany przez policjantów 18 – latek ukrył się w garażu w kanale naprawczym, wraz z łupem.

więcej »»
Głogów
17.04.2015 r.

Tym razem trafił do aresztu

Na trzy miesiące trafił do aresztu 26 – letni mężczyzna, który dopuścił się kradzieży torebki damskiej z zawartością kart bankomatowych, telefonów i pieniędzy na szkodę 72 – letniej mieszkanki Głogowa. Sprawca wyrwał ją kobiecie na przystanku autobusowym. Policjanci zatrzymali go po krótkim pościgu. Wcześniej usłyszał już zarzuty dokonania rozboju.

więcej »»
Głogów
16.04.2015 r.
(Zdjęcia)

Turniej Motoryzacyjny i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Przy udziale głogowskich policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, odbył się kolejny turniej motoryzacyjny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół średnich. W dniu 14 i 15 kwietnia rywalizowała młodzież szkół podstawowych i średnich. Były to eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

więcej »»
Głogów
08.04.2015 r.
(Zdjęcia)

Okazja czyni złodzieja

„Okazja czyni złodzieja” to powiedzenie znamy chyba wszyscy. Zminimalizowanie ryzyka włamania czy kradzieży auta zależy od jego właściciela i od tego ile systemów antywłamaniowych, antykradzieżowych zostanie zainstalowanych w pojeździe. To my najlepiej wiemy ile jest wart nasz samochód.

więcej »»
Głogów
07.04.2015 r.
(Zdjęcia,Film)

Wspólne działania wymierzone w przestępczość samochodową

Głogowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego wraz z policjantami z Wrocławia oraz funkcjonariuszami z polsko – niemieckiej grupy NYSA, przeprowadzili działania w wyniku których ujawniono i zabezpieczono części z dziesięciu skradzionych na terenie Niemiec samochodów, głównie marki Audi. Zabezpieczono również jeden samochód Audi. Policjanci zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Głogowa, który został tymczasowo aresztowany pod zarzutem paserstwa tych pojazdów. Jest on już podejrzany o kradzież samochodu Audi na terenie Niemiec, odzyskanego przez policjantów w ubiegłym roku, na terenie powiatu głogowskiego. Zatrzymany został 38 – letni mieszkaniec powiatu wschowskiego, również oskarżonego o paserstwo. Oraz 28 – latek z Głogowa pod takim samym zarzutem. Wartość skradzionych pojazdów wynosiła około 250 000 złotych.

więcej »»
Głogów
03.04.2015 r.

Przed nami Wielkanoc i "lany poniedziałek"

Zbliżają się święta Wielkanocne. Wielu z nas spędzi je poza domem, odwiedzając rodziny. Zwiększony ruch pojazdów może wpłynąć na podwyższenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach oraz spowodować dodatkowe utrudnienia. Pamiętajmy o zabezpieczeniu domów i mieszkań.

więcej »»
Głogów
02.04.2015 r.
(Zdjęcia)

Zaświeć się na niebiesko

Głogowscy policjanci czynnie włączyli się w obchody Światowego Dnia Autyzmu. Kolor niebieski to tradycyjna barwa związana z Policją. W tych dniach jest również symbolem solidarności z osobami z autyzmem. Dzisiaj na naszych mundurach pojawił się niebieski akcent i plakietka związana z II Głogowskimi Obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

więcej »»
Głogów
31.03.2015 r.

Nie daj się okraść przed świętami!

Święta Wielkanocne już za kilka dni. Ten tydzień to czas przygotowań i zakupów. Aby nie dać się okraść lub oszukać pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Właściwe zabezpieczenie mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu