: 289687
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ GŁOGOWSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
22.04.2014 r.

Potrzebował transportu, zabrał kontener na śmieci

50 – letni głogowianin został zatrzymany przez policyjny patrol podczas transportu wanny do skupu złomu. Jako środek transportu wykorzystywał duży 1100 litrowy kontener na śmieci. Jak wyjaśnił był to jedyny środek transportu jaki miał kółka.

więcej »»
Głogów
22.04.2014 r.
(Zdjęcia)

Narkotyki leżały na stole

Ponad 150 porcji marihuany zatrzymali głogowscy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszań na terenie miasta. Policjanci zostali wezwani w związku zakłócaniem ciszy nocnej. Policjanci zatrzymali w mieszkaniu 17 – latka, który przyznał się do ich posiadania. Jak się okazało był on poszukiwany.

więcej »»
Głogów
18.04.2014 r.

Przed nami Wielkanoc i "lany poniedziałek"

Zbliżają się święta Wielkanocne. Wielu z nas spędzi je poza domem, odwiedzając rodziny. Zwiększony ruch pojazdów może wpłynąć na podwyższenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach oraz spowodować dodatkowe utrudnienia. Pamiętajmy o zabezpieczeniu domów i mieszkań.

więcej »»
Głogów
17.04.2014 r.

Kłótnia podczas zbierania dżdżownic

Zarzutami uszkodzenia ciała zakończyła się początkowo spokojna rozmowa dwóch sąsiadów. 34 – letni mężczyzna wyszedł na spacer z dwoma psami. Jego 38 – letni adwersarz zbierał właśnie dżdżownice. Obydwaj są mieszkańcami Głogowa.

więcej »»
Głogów
15.04.2014 r.
(Zdjęcia)

Policjanci na rowerach rozpoczęli sezon turystyczny. DGL na trasie

Głogowska Grupa Rowerowa DGL rozpoczęła sezon. Głogowscy policjanci i pracownicy policji, miłośnicy rowerowych wypraw zainaugurowali sezon na dwóch kółkach. Tereny Łagowskiego Parku Krajobrazowego były celem pierwszej w tym sezonie wycieczki rowerowej.

więcej »»
Głogów
14.04.2014 r.

Nie daj się okraść przed świętami!

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Tydzień przedświąteczny to okres wzmożonych przygotowań – czas wyjazdów i zakupów. Aby nie dać się okraść lub oszukać pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Właściwe zabezpieczenie mienia uchroni nas przed przykrymi następstwami kradzieży.

więcej »»
Głogów
10.04.2014 r.

Wiosenna lustracja dróg

Z inicjatywy policji, wspólnie z zarządcami dróg, prowadzony jest kompleksowy przegląd stanu oznakowania dróg krajowych, wojewódzkich i powiatowych. Wszystkich użytkowników dróg prosimy o przekazywanie uwag i spostrzeżeń do dnia 9 maja 2014 roku.

więcej »»
Głogów
09.04.2014 r.

Patrol rowerowy startuje w Głogowie

Dojadą tam gdzie nie dotrze patrol zmotoryzowany, poruszają się szybciej niż patrol pieszy, są przy tym cisi. Policjanci na rowerach zadbają o bezpieczeństwo w parkach, na terenach zielonych, na wyłączonych z ruchu obszarach. Od 9 kwietnia policjanci na rowerach ochronią nas przed kradzieżami i zakłócaniem porządku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu