: 327729
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
27.07.2015 r.

Zapraszamy na Święto Policji 2015

W dniu 30 lipca 2015 r. głogowscy policjanci obchodzić będą swoje święto, którego oficjalna data przypada na dzień 24 lipca. Uroczystości z okazji 96 Rocznicy Powołania Policji Rzeczpospolitej Polskiej, rozpoczną się o godz. 13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

więcej »»
Głogów
24.07.2015 r.

Zatrzymany ze znacznymi ilościami narkotyków

Policjanci wydziału prewencji zatrzymali 30 – letniego głogowianina, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W piwnicy oraz mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili 287 porcji amfetaminy oraz 520 porcji marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowywania ich do wprowadzenia na rynek. Grozi za to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Głogów
20.07.2015 r.

Nocna impreza na dachu – będą konsekwencje

Nocna impreza na dachu jednego z budynków szkolnych w Głogowie, zakończyła się interwencją policjantów i zatrzymaniem czterech młodych i nietrzeźwych jej uczestników. Imprezowicze uszkodzili poszycie dachu, kominy wentylacyjne i odpowietrzniki. Wartość start została wyceniona na 1000 złotych.

więcej »»
Głogów
17.07.2015 r.

Policjanci uratowali życie desperatowi

Zdecydowanej akcji policjantów zawdzięcza życie 32 – letni głogowianin, którego interweniujący funkcjonariusze wciągnęli z powrotem na balkon usytuowany na ósmym piętrze budynku. Mężczyzna trzymając się jedną ręką poręczy, bezwładnie zwisał z balkonu. W trakcie akcji nie pomagał ale zaparł się stopami o spód balkonu.

więcej »»
Głogów
14.07.2015 r.
(Zdjecie,Film)

Dopalacze mogą cię wypalić

Policjanci i pracownicy Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Głogowie wraz z pracownikami Miejskiego centrum Wspierania Rodziny rozpoczęli działania pod nazwą „Dopalacze mogą cię wypalić”. Ich celem jest dotarcie z informacją o tragicznych skutkach zażywania dopalaczy wprost do głogowskiej młodzieży. Grupy street workerów odwiedzają miejsca, w których gromadzi się młodzież podczas takiej „interwencji” informują o skutkach zażywania substancji psychoaktywnych i zachęcają do udziału w spotkaniu informacyjnym. W grupie jest obecny również policjant.

więcej »»
Głogów
10.07.2015 r.

Sprawca wandalizmu zatrzymany. Grozi mu 30 dni aresztu

19 – letni mieszkaniec Głogowa, został zatrzymany przez policjantów krótko po wybiciu szyby w przystanku komunikacji miejskiej przy Placu 1000 – lecia w Głogowie. Był nietrzeźwy i tłumacząc powody stwierdził: „zrobiłem to jak zwykle z głupoty i przez to, że byłem pijany”.

więcej »»
Głogów
08.07.2015 r.

Działania „Prędkość”

7 lipca od godzin rannych głogowscy policjanci prowadzili działania „Prędkość”. Kierowcy na drogach częściej niż zwykle, mogli spotkać się z kontrolą radarową. Nadmierna prędkość i brawura kierowców jest bardzo często przyczyną tragedii na drodze. Działania prowadzone były jednocześnie na terenie całego województwa dolnośląskiego.

więcej »»
Głogów
07.07.2015 r.

Włącz rozum i „Nie daj się zrobić w słupa” - Kampania Ministerstwa Finansów

W ostatnich latach rośnie przestępczość gospodarcza, związana z oszustwami w podatku VAT. Tylko w latach 2012-13 kontrola skarbowa wykryła prawie 310 tys. fikcyjnych faktur, które zostały wykorzystane w przestępczym procederze. W 2013 r. kwota nieprawidłowości ujawnionych przez kontrolę skarbową sięgnęła ponad 6 mld zł, a w pierwszym kwartale 2014 r. już ponad 2 mld zł.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu