: 325079
Ostatnie komunikaty
<<<<<

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Głogów...
Głogów
30.06.2015 r.
(Zdjęcia)

Uczeń godny naśladowania – Finał w Szkole Podstawowej nr 13 w Głogowie

W dniu 26 czerwca w Szkole Podstawowej nr 13 w Głogowie, miał miejsce finał akcji „Uczeń godny naśladowania”. Konkurs prowadzony pod hasłami: „Reaguję, pomagam, nie jestem obojętny” propaguje wzorowe zachowanie dzieci i młodzieży. Jest też ważnym elementem programu zapobiegania przemocy w szkołach.

więcej »»
Głogów
30.06.2015 r.
(Zdjęcia)

Dar serca służb mundurowych

W dniu 29 czerwca w godzinach od 12.00 do 15.00 na parkingu Hipermarketu Carrefour, głogowscy policjanci oraz przedstawiciele pozostałych służb mundurowych, uczestniczyli w akcji oddawania krwi. Akcja „Dar serca służb mundurowych”, była wspólnym przedsięwzięciem Komedy Powiatowej Policji w Głogowie i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowy Oddział w Głogowie.

więcej »»
Głogów
26.06.2015 r.

Policjanci po służbie zatrzymali agresywnego mężczyznę niszczącego samochód

Dwaj głogowscy policjanci zatrzymali agresywnego 31 – latka, który wybił szyby i porysował karoserię samochodu Ford Galaxy, zaparkowanego na ulicy. Policjanci obezwładnili go i zatrzymali do czasu przybycia patrolu. Obydwaj funkcjonariusze byli po służbie. Zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy i wyjątkowo agresywny. Został umieszczony w izbie wytrzeźwień. Usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

więcej »»
Głogów
26.06.2015 r.
(Zdjęcia)

Uczeń godny naśladowania – Reaguję, pomagam, nie jestem obojętny – Finał w Kotli

W dniu 25 czerwca w Szkole Podstawowej w Kotli, nagrody i wyróżnienia otrzymali finaliści akcji „Uczeń godny naśladowania”. Konkurs prowadzony pod hasłami: „Reaguję, pomagam, nie jestem obojętny” propaguje wzorowe zachowanie dzieci i młodzieży. Organizatorem i inicjatorem akcji są policjanci z Rewiru Dzielnicowych, których wspierały władze samorządowe, Szkoła Podstawowa w Kotli, Rada Rodziców przy SP w Kotli oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kotli.

więcej »»
Głogów
22.06.2015 r.
(Zdjęcia,Film)

Złodzieje rowerów zatrzymani

Dwaj młodzi ludzie w wieku 19 lat zostali zatrzymani przez głogowskich policjantów. W krótkim czasie, na przełomie maja i czerwca br. wspólnie ukradli trzy rowery. Jeden z 19 – Latków nie poprzestał na tym i usłyszał dodatkowo zarzuty kradzieży dalszych dwóch rowerów oraz kradzieży z mieszkania i włamania do samochodu skąd skradł laptop.

więcej »»
Głogów
20.06.2015 r.
(Zdjęcia,Film)

Finał młodzieżowego Turnieju Drużyn Podwórkowych

Punktualnie o godzinie 15.00, młodzi piłkarze rozpoczęli rozgrywki w ramach Turnieju Drużyn Podwórkowych. Turniej pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji, Prezydenta Głogowa, Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny, Chrobrego Głogów S.A. zgromadził 8 drużyn. Turniej ten jest ważnym elementem policyjnego programu „Bezpieczna Przestrzeń” oraz akcji „Bezpieczne Wakacje”. Każda drużyna uczestnicząca w turnieju otrzymała piłkę a drużyny, które zwyciężyły w turnieju puchary i cenne nagrody.

więcej »»
Głogów
17.06.2015 r.
(Zdjęcia)

Strzelec w rękach policji

Głogowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o strzelanie z broni pneumatycznej do 30 – letniego mieszkańca Głogowa. Zatrzymany to 68 – letni głogowianin. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy i miał 2,08 promila alkoholu w organizmie.

więcej »»
Głogów
15.06.2015 r.

Dar serca służb mundurowych

Zapraszamy do udziału w akcji pod hasłem „Dar serca służb mundurowych”. Jest to wspólne przedsięwzięcie Komedy Powiatowej Policji w Głogowie i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowy Oddział w Głogowie. Akcja odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca 2015r. w godzinach od 12.00 do 15.00 na parkingu Hipermarketu Carrefour Głogów przy ul. Poniatowskiego 12.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu